Nasza szkoła...

Zapraszamy do obejrzenia na żywo naszej wspaniałej szkoły !

Dla tych, którzy na razie nie mogą na odwiedzić - zapraszamy do fotogalerii:

Szkoła przy ul. Błękitnej to nowoczesny, wspaniale wyposażony budynek. Podsiadamy duże i przestronne klasy dla większych grup, oraz mniejsze ale równie dobrze wyposażone (tablice multimedialne, komputery, sprzęt muzyczny, pomoce dydaktyczne itp) dla mniej licznych klas.

Nasze szerokie i przestronne korytarze wyposażone są w wielkie gry z których uczniowie korzystają podczas przerw.

Dla klas młodszych mamy świetlice, natomiast starsi uczniowie mają swój "klub młodzieżowy", gdzie spędzają czas po lekcjach na wspólnym graniu lub odrabianiu zadań.

Nasze sale komputerowe dostosowane są do potrzeb naszych uczniów. Każdy ma swoje stanowisko, a używane komputery posiadają pełne oprogramowanie.

Posiadamy oczywiście salę gimnastyczną i gabinet pielęgniarski.

Szkoła Jonatan to również wspaniale i nowocześnie wyposażone gabinety do zajęć rewalidacyjnych oraz przestronna sala SI.

Wizualizacja